Marka Mokosh - skutecznie i naturalnie

2021-10-22

Marka Mohosh to polski producent kosmetyków naturalnych. Odpowiednia konsystencja, przyjemne zapachy oraz skuteczność, to główne zalety produktów tej marki. Kosmetyki naturalne to najlepsze, co można podarować swojej skórze. Osoby tworzące markę są tego świadome, dlatego oferują klientom naturalne kosmetyki, które są nie tylko naturalne, ale także wysoce skuteczne. Firma działa od kwietnia 2014 roku, a jej założycielkami są Anna Didiuk oraz Aneta Rutkowska - Didiuk. Produkty są wytwarzane w Kazuniu Nowym, który znajduje się niedaleko stolicy kraju. To właśnie tam znajduje się biuro oraz laboratorium z parkiem maszynowym. Marka Mokosh odnosi liczne sukcesy nie tylko na rodzimym, ale również zagranicznym rynku. Jej produkty można kupić w USA, Meksyku, Kanadzie, Nowej Zelandii, Danii, Singapurze i w wielu innych zakątkach na całym świecie. Z oferty firmy korzystają zarówno klienci indywidualni, jak firmy. Produkty marki są chętnie wykorzystywane w profesjonalnych salonach SPA, zapewniając klientom najlepsze doznania i najwyższą jakość.

Produkty Mokosh

Kosmetyki tej firmy mają dobre składy, które kompleksowo dbają o skórę. Nie zawierają SLS-ów, PEG-ów, pochodnych ropy naftowej, parabenów i innych szkodliwych składników. Kosmetyki naturalne tej firmy to nie tylko bezpieczna pielęgnacja, ale także ukłon w stronę środowiska. Produkty znajdują się w opakowaniach i pojemnikach, które można poddawać recyklingowi. Nic co znajduje się w kosmetykach tej marki, nie jest testowane na zwierzętach. Znaczna część kosmetyków posiada certyfikat V, który przyznaje fundacja Viva. Korzystanie z produktów marki Mokosh jest bezpieczne dla skóry, a zapewniają to odpowiednie badania. Marka może pochwalić się nagrodami oraz nominacjami, na przykład:

  • Nagroda Love Cosmetics Awards 2021 - ujędrniający krem do twarzy anti-aging, róża z jagodą.
  • Nagroda Czytamy Etykiety 2020 - aktywny peeling do twarzy róża z jagodą.
  • Nagroda Stylowy Kosmetyk 2019 - aktywny peeling do twarzy róża z jagodą.
  • Nagroda In Style Best Beauty Buys 2018 - masło do ciała icon wanilia z tymiankiem.

Marka była również obecna na targach. Powstało także wiele artykułów na jej temat.

W ofercie marki Mokosh można znaleźć różnorodne produkty, o właściwościach nawilżających, regenerujących, odżywczych czy pielęgnujących. Dostępne są kremy, olejki, sole do kąpieli, peelingi, hydrolaty a nawet zestawy, które doskonale sprawdzą się jako prezent. Kosmetyki Mokosh są doceniane zarówno przez kobiety jak i przez wielu panów. W ofercie można znaleźć wszystko to, co jest potrzebne do skutecznej i kompleksowej pielęgnacji. Kosmetyki są cenione nie tylko za dobry skład, zapach oraz przyjemną konsystencję, ale także za odpowiedni stosunek ceny do jakości.

Data dodania: 22.10.2021

Autor: Redakcja

Źródła:

https://viva.org.pl/znak-v/